РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Коляда питомців ДДС у м. Зугрес на донецькій землі |
Середа, 30 січня 2013 08:19 | |||
З волі Божої цього року брати Іван Дочемінський і Володимир Фірич відвідали місійні терени Донецько-Харківського екзархату нашої Церкви. Цьогорічну велич таїнства Боговоплочення братчики розділяли з вірними греко-католицької парохії Різдва Христового, що в м. Зугрес (Донецької області). Де своє ревне священиче служіння сповнює отець Ігор Опацьків. Впродовж місійного часу брати відкрили для себе те, як не просто нести слово Боже на землях, де впродовж багатьох десятиліть руйнувалася віра і Христова Церква. Тому, прагнучи у побут місцевих жителів внести світло Христової проповіді, братчики разом з отцем та його паствою радісною колядою звіщали народження Месії. Передаючи пережите, брати виразилися так: «Коли бачимо усмішку на очах тих, кого доля закинула так далеко від рідного дому, стає приємно і серце сповнюється наснаги для подальшої праці».
|