РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
На Різдвяні свята с. Тарасівкy відвідав наш семінарист |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 08 лютого 2013 08:31 | |||
Святкування різдвяних свят Володимир Улян провів на місійних теренах України, а саме у Херсонській області селі Тарасівка Скадовського району. До місцевого пароха о. Миколи Тюрдя прибув 4 січня. Отець Микола гостинно прийняв його у свій дім. Напередодні свят допомагав отцеві у підготовці храму до Христового Різдва, а також допомагав по господарству. Відвідуючи цю парафію уже четвертий рік поспіль, брат був приємно вражений. Тому, що основна частина парафії це молоді люди. У душпастирській праці отцеві допомагають дві вчительки молодших класів і працівник народного дому. Вже третій рік від хати до хати ходить дитячий вертеп разом з дружиною священика і вчителями. Вперше цього року отці Скадовського району запровадили конкурс Різдвяних вертепів. Брата Володимира приємно здивувало, коли акторами вертепу бачив корейців і людей інших національностей. Ця невелика громада людей стане великою парафією. Це може статися скоро, якщо батьки не боронитимуть дітям приходити до церкви. З піднесеним Різдвяним настроєм брат повернувся на захід України 11 січня. Щиро вдячний ректорату за можливість поїхати на інші терени України і ознайомитися з душпастирськими потребами місцевих людей.
|