РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Відбулася зустріч братств "Введення в храм Пресвятої Богородиці" Львівської, Дрогобицької та Київської духовних семінарій |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 17 листопада 2013 19:23 | |||
15 листопада у реколекційний будинок Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ, що у с. Стрілки, прибули перші учасники заходу - братчики із Львівської (16 осіб) і Дрогобицької (26 осіб) духовних семінарій на чолі із духівником ДДС о. Степаном Угрином. А вже брати із Київської семінарії (8 осіб) влились в утворений колектив 16 листопада, у суботу. Першою спільною молитвою для братчиків із трьох семінарій була Свята Літургія, а перед нею Утреня і І-ий Час. Після цього всі присутні взялися до активної праці. Першим цікавим моментом була зустріч із братчиками пані-катехита Вікторії Марко, яка вже довгі роки працює при прокатедральному храмі Покрови Пресвятої Богородиці у м. Самборі, допомагаючи настоятелям собору виховувати у християнському дусі дітей та молодь. Позитивних вражень від бесіди із пані-катехитом було надзвичайно багато. Братчики із захопленням вслухались у досвід праці п. Вікторії і, без сумніву, багато чого нового для себе почерпнули. Напротязі цілого дня всі присутні були поділені на групи, в яких обговорювали пастирські дії у тій чи іншій ситуації: реакція священика на алкоголізм, інтернет-залежність, гріхи нечистости, приналежність до субкультур молодих людей і т. п. Ізюминкою зустрічі стала гра "Що? Де? Коли?". Тут було утворено 6 груп по 6 братчиків, які давали відповіді на надвичайно цікаві запитання. В результаті найкреативнішою і найрозумнішою виявилась група "Яка різниця", до якої, зрештою, як і до всіх інших, належали представники усіх трьох семінарій. У суботу, 16 листопада, Утреню, І-ий Час і Літургію співали братчики-організатори зустрічі - Дрогобицька духовна семінарія. Ввечері цього ж дня Вечірню співом супроводило братство Львівської духовної семінарії, а вже недільну Літургію ангельським співом прикласили семінаристи із Київської духовної семінарії. Суботнього вечора всі мали змогу переглянути захоплюючий фільм "Оскар та рожева пані". Після недільної Літургії і Молебню до Богоматері настав момент подяки. Найпершим висловився голова дрогобицького братства Ярослав Цікаво, після нього - проводир львівського Назар Ясіновський, а третім подячне слово сказав перший глава братства із Київської семінарії Олександр Богомаз. Опісля ж підсумував о. Степан Угрин, якому за участь і труди у заході, братчики подарували календар із папою Франциском і книгу про дванадесяті свята. На завершення, щоб закарбувати в історії першу зустріч братств "Введення в храм Пресвятої Богородиці" була зроблена пам'ятна знимка всіх присутніх братчиків. За допомогу в організації цього заходу братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" висловлює слова вдячності ректоратові ДДС та о. Григорієві Комару, особисто.
|