РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
День матері в семінарії [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 10 травня 2014 20:36 | |||
ÂÂÂÂÂÂ З самого ранку в семінарії тривало приготування: прикрашався зал, проводились останні репетиції. Близько 12 години семінарійний дім наповнився дорогими гостями – матерями семінаристів. Брати ще з порогу зустрічали найрідніших, супроводжуючи їх до актового залу семінарії, де відбувся святковий концерт. Співом привітали матерів семінарійний гурт “Quo Vadis”, брат Тарас Гринаш. Брати декламували вірші, розповідали смішні історії. Братство представило коротенький відеоролик, в якому були показані реалії цьогорічних Великодніх місій. В залі панувала тепла родинна атмосфера. Наприкінці концерту семінаристи подарували матерям квіти. Але на цьому свято не завершилось. Після концерту братія і гості зібрались в семінарійній каплиці, де помолились подячний молебень до Пресвятої Богородиці. У проповіді після молебню отець-ректор Мирон Бендик порівняв материнство наших мамів з материнством Діви Марії, яка не побоялась відпустити свого Сина у світ, віддала Його у жертву світу. Отець закликав матерів не боятись відпускати своїх синів, хоч як би далеко від рідного дому Бог не кликав їх на служіння. Завершилось святкування Дня матері солодкою перекускою і теплим спілкуванням між матерями і їх синами-семінаристами. Див. фоторепортаж:ÂÂ
|