РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Братство "Введення в храм Пресвятої Богородиці" розпочало святкування свого празника [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 06 грудня 2015 10:59 | |||
Із запаленими свічками, співаючи "Пресвятая Богородице спаси нас", братська спільнота обійшла навкруг семінарії і урочисто ввійшла у храм. Чування у храмі почалось молебнем братства, який відслужив владика Григорій. Відтак до братчиків звернувся о. Михайло Олійник, пояснивши символіку ікони "Введення у храм Пресвятої Богородиці". Наступний пункт чувань - Ісусова молитва, яку провів о. Лука Михайлович, монах студійського уставу. Після кожної сотиці о. Лука робив короткі розважання, висвітлюючи тему християнської ідентичності. Кульмінацією молитовних чувань стала Божественні Літургія на чолі з владикою Григорієм, у співслужінні о. Василя Чави, о. Василя Вербіцького, о. Богдана Леховича і о. Луки Михайловича. Після завершення Літургії владика Григорій привітав усіх братчиків зі святом, а також висловив подяку викладачу семінарії п. Надії Бунь, яка вишила для Братства нову хоругву. Відтак відбулось водосвяття і посвячення хоругви. Пізньої ночі браття, втомлені, але піднесені та сповнені миру, відправились на спочинок. У чуваннях також взяли участь гості нашої семінарії - братчики з Львівської і Київської семінарій. Див.фоторепортаж:
|