... Великодні місії у Токмаку [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2023-2029 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< травня 2019 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Великодні місії у Токмаку [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 06 травня 2019 15:26

altВеликдень 2019 року семінаристи Василь Салій (6 курс) і Марко Стахнів (3 курс) провели у містечку Токмак Запорізької області, де душпастирює випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Тарас Буричко. Отець Тарас є настоятелем храму верховних апостолів Петра і Павла, який є справжньою окрасою міста і прихистком для усіх, хто шукає Бога і прагне зустрічі з Ним.

Попри те, що парафія є ще досить молодою, вона стрімко розвивається. При парафії функціонує спільнота «Матері в молитві», постійно ведеться катехизація, отець активно працює над залученням до Церкви дітей та молоді. Разом з молоддю о. Тарас регулярно відвідує місцеві сиротинці. Триває будівництво катехитичного центру. Жертовна праця о. Тараса і активне служіння громади не залишаються непоміченими. Братам неодноразово доводилось чути від багатьох мешканців Токмака, що отця Тараса і нашу Церкву у місті знають усі. Попри численні перешкоди, яких отець зазнавав від початків свого служіння у Токмаку, є багато осіб підтримують і допомагають у розбудові і розвитку парафії. Отець співпрацює з різними громадськими і молодіжними організаціями, з якими реалізовуються спільні проекти й ініціативи. Завдяки такій співпраці біля храму постав чудовий дитячий майданчик, здійснюється облагородження парку, в якому знаходиться храм, проведено перший великодній фестиваль.
Браття активно включились у життя парафіяльної спільноти: супроводили співом усі богослужіння, допомагали приготувати храм до свята, взяли участь у організації великоднього фестивалю «Веснянка-Фест». У день Воскресіння, окрім святкового богослужіння у Токмаку, яке зібрало величезну кількість вірян, браття з отцем посвячували пасхальні страви жителям сіл району, де немає храмів, а також у будинку пристарілих м. Молочанськ. У с. Долина, де стараннями о. Тараса була побудована капличка, цьогоріч мешканці села мали можливість вперше помолитись і посвятити паски у власному храмі! Особливим завданням цих великодніх місій для братів стала участь у організації першого великоднього фестивалю «Веснянка-Фест», який відбувся у Світлий Понеділок. До праці було залучено усю парафіяльну спільноту, кожен член парафії мав якусь свою відповідальність. Семінаристи відповідали за проведення гаївок та ігор для дітей і молоді. Фестиваль, місією якого було відродити старовинні українські християнські традиції святкування Великодня, зібрав чималу кількість учасників з міста та району. Фестиваль складався з різних цікавих локацій: на сцені виступали місцеві артисти і колективи, проходили виставки вишитих рушників, ковальських виробів, проводились майстер-класи з писанкарства, гончарства тощо. В часі спільної праці семінаристи мали можливість тісно спілкуватись з багатьма парафіянами, зокрема з молоддю, спільно з якою готувались і проводили гаївки. За коротенький час проведений у Токмаці, браття без перебільшення, стали членами великої та дружньої парафіяльної родини храму апостолів Петра і Павла.
Брати висловлюють щиру подяку отцю Тарасу за запрошення і та чудовий приклад жертовного місійного служіння, п. Наталі та її сім’ї, яка гостинно прийняла семінаристів до своєї домівки, усім хто допомагав співати, усім, з ким доводилось працювати, спілкуватись, і загалом усій дружній парафіяльній родині за теплий прийом, спільну молитву і хвилини проведені разом. В особливий спосіб хочеться подякувати владиці Григорію (Комару) та Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» за надану можливість поїхати на місії.

Див.фоторепортаж: