РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Про цьогорічне святкування празника братства Введення в храм Пресвятої Богородиці |
![]() |
![]() |
![]() |
Понеділок, 04 грудня 2023 18:17 | |||
Напередодні празника, з 29 листопада по 1 грудня, у каплиці Введення проходили реколекції, які попровадив вл. Григорій (Комар), духівник Братства. Основною темою цьогорічних днів духовної віднови була біблійна розповідь про розмову Ісуса з Никодимом (див. Йо 3, 1-21). 2 грудня у семінарійному храмі почались нічні чування, що складалися з Вечірні, Молебню Братства, Утрені та Ісусової молитви. Опісля брати мали змогу послухати духовну науку ієрм. Адрея Павлишина (ЧСВВ) – роздуми над 21 главою Євангелія від Йоана. По завершенню науки розпочалася празнична Божественна Літургія, супроводжувана співом семінарійного хору "Оранта" (кер. о. Андрій Бунь). Богослужіння очолював вл. Григорій (Комар) у співслужінні з о. Андреєм та префектами ДДС – о. Богданом Хом'яком та о. Романом Копачем. У неділю, 3 грудня, відбувся постриг семінаристів у Введенське братство. Цьогоріч доєдналося 10 братів: Мар'ян Курило (V курс) та 9 братів з ІІ курсу: Тарас Биців, Степан Германович, Віктор Волошин, Олексій Дем'яновський, Мар'ян Городиський, Остап Матківський, Іван Ставникович, Василь Скічнів та Андрій Хміль. Після постригу відбувся святочний обід, під час якого владика Григорій привітав новоприйнятих братчиків та разом із головою Братства бр. Василем Когутом (VI курс) грамотами відзначили його найактивних учасників. На святкування празника завітали братчики й інших семінарії, а саме Київської (брати Зіновій Літинський і Мирон Прокопів) та Львівської семінарії Святого Духа (брати Максим Грицко, Степан Головкевич та Святослав Пурський). Більше про братство Введення в храм Пресвятої Богородиці за посиланням: http://dds.edu.ua/life/2/brotherhood/info.html Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|