РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різвяні місії у Донецьку |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 22 січня 2010 17:42 | |||
Семінаристи Тарас Буричко та Іван Талайло були на зимових місіях у місті Донецьку (Донецько-Харківський екзархат), в о. Михаїла Заверчука. З 03.01 по 10.01 2010 року Божого вони допомагали священику на двох парохіях: Цариці Вервиці та Св. Миколая. Колядуючи з молоддю вулицями міста, браття відчули тепло і радість людей, до яких заходили і вітали з Різдвом Христовим. В деяких осіб на очах було видно сльози радості. Хто мав у дворі дві хати, запрошували колядників до обидвох, щоб почути ще раз коляду і щедрування.Особливо вразила простота і щирість тих людей, відкритість на Бога... Кількісно парафії не є дуже чисельні (у святкових та недільних богослужіннях храму Св. Миколая бере участь близько 40-60 людей). Незважаючи на це, громада є сильною духом. Наприклад: баба Аня (дехто називає її «сестра Анна»), яка віддала свою хату під храм (парафія Цариці Вервиці), так розповідала про свою молитву: “Починаю за Папу Римського, згадую всю церковну ієрархію і семінаристів; за президента, всю владу і громадян України; за континенти, країни і міста де є українці…”- розповідала баба Аня. Семінаристи висловили ректорату вдячність за таку можливість побувати на місійних теренах та висловили бажання поїхати туди знову.
Див. фоторепортаж
|