РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи допомагали відчути радість Великодня на кримській землі |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 12 травня 2011 09:13 | |||
Вже не перший рік з метою надання допомоги у духовній опіці вірних УГКЦ у Криму до Євпаторії приїжджають семінаристи Дрогобицької духовної семінарії. Під чаc пасхальних свят це були студенти 5-го курсу Мельничук Андрій і Приріз Ростислав. Семінаристи, перебуваючи в «Братстві Різдва Пресвятої Богородиці», одним з головних своїх пріоритетів вважають місійність, а тому під час канікул роз'їжджаються в різні регіони та несуть Слово Боже.
У Євпаторії греко-католицькою церквою Різдва Пресвятої Богородиці опікується священик Богдан Костецький. Протягом Страсного тижня тут відбувалися щоденні богослужіння. У проповіді, прочитаній братом Андрієм Мельничуком, він намагався донести до сердець віруючих просту істину, яку вони повинні відчути душею: ті страждання і приниження, які випали на долю Христа, були не випадкові, - вони пожертвувані Ісусом за гріхи людства і Він їх виніс лагідно і смиренно, усвідомлюючи свою високу духовну місію. Сама Великодня служба пройшла за повним Уставом богослужінь: з виносом Плащаниці, співом Пасхальної Утрені і Божественної Літургії. Участь у службі дрогобицьких семінаристів привнесло в це урочистість і благоліпність. Після служби отець Богдан освятив Паски численних парафіян.
Семінаристи розповідають, що з кожним роком в храм Різдва Пресвятої Богородиці приходить що раз більше людей. Отець Богдан згадував їм про перший рік свого служіння, коли в храмі було всього кілька прихожан, але з благословення Христа парафія значно виросла, усталився сам стан Греко-Католицької Церкви в Євпаторії. Це не може не тішити, адже це є добрим знаком того, що УГКЦ успішно сповнює своє служіння серед євпаторійців. Для о. Богдана однаково цінний кожен віруючий, незалежно від його соціального статусу і переконань.
|