РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великодні місії у Тарасівці |
![]() |
![]() |
![]() |
Субота, 21 травня 2011 07:35 | |||
Великодні свята 2011 р.Б. Брати Іван Стефанишин і Володимир Улян мали можливість святкувати у с. Тарасівка, Скадовського району, Херсонської області. Храм, який прикрашає собою дане село, є посвяченим в честь св. Василія Великого і входить до складу Одесько-Кримського Екзархату УГКЦ. Місцевий парох о. Микола Тюрдьо служить в селі ось уже 8 років. За словами пароха, кількість парафіян за останні вісім років значно збільшилася. За час місій семінаристи мали можливість познайомитися з місцевими жителями. Під час місій семінаристи відвідали школу, де відслужили Хресну дорог, яка згодом була показана на районному телеканалі м. Скадовськ. Семінаристи розповідають: «Будучи далеко від рідного дому ми почувалися ніби в себе в хаті. Сподобався місцевий хор, добре підготований вчителькою музики. Вразила кількість кошиків з пасками до освячення - близько 150. Приємно було чути від людей різного віку «Христос Воскрес» замість минулорічного «з празнічком. Не менш приємно враженими ми були з наполегливої праці самого отця, який ревно трудиться для цієї парохії. Ми зробили для себе такий висновок, що без молитви там нічого не дасться зробити, лише щедре Боже благословення та наполеглива праця здатна забезпечити успіх».
|