РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Похорон владики Юліана: 3-ій день [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Неділя, 03 березня 2013 21:56 | |||
Зранку преосвященний владика Ярослав (Приріз) відслужив Архиєрейську Божественну Літургію, а тоді напротязі дня читалось святе Євангеліє. До храму ринули і ринули люди, щоб востаннє поглянути на свого духовного провідника і занести до Бога за нього молитву. Коли похилився день, храм повністю заповнився вірними нашої єпархії, щоб взяти участь у молитві Архиєрейського Парастасу, який сьогодні продовжився від Канону і до останнього цілування. А на завершення слово до присутніх промовив преосвященний владика Венедик, зазначивши, що найбільшим даром людини є життя і його треба цінувати, а також додав, що Бог забирає людину із цього земного світу тоді, коли вона до цього найбільше готова. Крім того, розповів про свої переживання: "Я мав змогу розмовляти з владикою в останні хвилі, години його свідомості. Я бачив перед собою очі, і це з відвагою кажу, бачив перед собою людину, яка світилася, яка вміла вкласти своє життя, що вже готова була до неба. Бог сьогодні цього святця, цього ісповідника ставить нам як приклад. Вдивляймося в нього, вдивляймося в Бога, який явився в цьому святці".
Див. фоторепортаж:
|