... На перший курс Дрогобицької семінарії зараховані нові студенти

< липня 2013 >

На перший курс Дрогобицької семінарії зараховані нові студенти PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 10 липня 2013 17:10

6-10 липня 2013 р. Б. у Дрогобицькій Духовній семінарії відбулися вступні іспити. Цього року виявили бажання стати на шлях підготовки до священства 29 абітурієнтів. Впродовж 3-ох днів приймальна комісія, до котрої з благословення Преосвященного владики Ярослава (Приріза), єпископа Самбірсько-Дрогобицького, ввійшли представники ректорату семінарії та єпархіального управління, досліджувала глибину і зрілість покликання вступників, перевіряючи їхні сили і можливості. Як і кожного року, за вступними випробуваннями спостерігали призначені єпископом представники Пресвітерської ради.

У перший день іспитів абітурієнти писали твір на одну з трьох запропонованих єпархіальним єпископом тем. Цього року вони були такими: 1. «Володимирове Хрещення Руси-України в житті мого народу»; 2. «Чого мене навчає приклад доброго самарянина»; 3. «Як тіло без душі мертве, так само й віра без діл мертва».

9 липня відбувся письмовий екзамен (тести), під час якого вступники відповідали на сто запитань (по 50 з Катехизму та літургіки). В останній день вступних випробувань абітурієнти пройшли співбесіду та здавали екзамен з основ музики і співу. У цей же ж день приймальна комісія підвела підсумки вступної кампанії 2013. Підраховуючи загальний бал, крім оцінок за вступні іспити та співбесіду, врахувався також середній бал атестату про закінчення повної середньої освіти або документу про вищу освіту.

За підсумками вступних випробувань на перший курс семінарії було зараховано 14 студентів.