РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Урочисте відкриття 2015-2016 навчального року [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Вівторок, 01 вересня 2015 16:08 | |||
Особливою Літургія була для 11 братів-першокурсників, оскільки це була їх перша молитва разом з семінарійною спільнотою. На початку проповіді о. Мирон Бендик привітав усіх студентів та викладачів з початком нового навчального року. Відтак, коментуючи євангельський уривок, отець-ректор відзначив, що нашим завданням є опанувати таємниці Царства Божого і передати їх. За словами проповідника, на протязі 6 років перебування в семінарії ми маємо можливість побачити, наскільки грунт нашого серця готовий до прийняття Слова Божого. Отець Мирон також застеріг перед різноманітними ризиками, які чекатимуть на братів в часі формації і навчання. Але, який би родючий цей грунт не був, він має бути запліднений Словом Божим, бо в іншому випаду добрих плодів не буде. Звертаючись до батьків, ректор наголосив, що вони вже мають відзнаку в Бога - свого сина, який став на дорогу Христового священства. Також отець закликав батьків та родичів молитись за своїх семінаристів, щоб у випадку труднощів їх підтримувала сильна молитва найближчих. Після закінчення Літургії для почитання було виставлено мощі св. апостола Петра. Відтак о. Мирон Бендик окропив свяченою водою першокурсників, благословивши їх на успішне навчання. Продовжились урочистості у трапезній, де на семінарійну спільноту чекав святковий обід. Див.фоторепортаж:
|