РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Семінаристи відвідали виставку хоругов початку ХVIII ст. [ФОТО] |
Четвер, 07 квітня 2016 19:25 | |||
7 квітня 2016 року, в день празника Благовіщення, семінаристи отримали змогу відвідати унікальну виставку хоругов з Дрогобича, яка відбулась у Галереї сакрального мистецтва музею «Дрогобиччина». Відвідувачам були представлені 3 хоругви початку ХVIII ст., які довгий час були на реставрації і лише тепер стали доступними для широкого кола відвідувачів. Учасники виставки мали змогу почути історію цих пам'яток, дізнатись про їх автора - Івана Медицького. Реставратори розповіли про складний і тривалий процес відновлення хоругов. Дійство супроводжував своїм співом дрогобицький хор "Легенда". Окрім цього семінаристи мали можливість помилуватись і іншими творами, представленими у галереї. Браття отримали величезне задоволення від побаченого і почутого. Знайомство з духовними перлинами рідного краю зробило сьогоднішній празник Благовіщення ще урочистішим і радіснішим. Див.фоторепортаж:
|