РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
У семінарії відбувся шаховий турнір [ФОТО] |
Вівторок, 12 квітня 2016 19:59 | |||
12 квітня 2016 року у Дрогобицькій духовній семінарії відбулися змагання з шахів, організовані Братством "Введення в храм Пресвятої Богородиці". За звання найсильнішого шахіста семінарії змагалось 8 братів. Суддею турніру був Зрайло Назар, тренер секції з шахів у м. Дрогобич. Розпочались змагання з молитви, яку очолив духівник семінарії о. Йосиф Бабій. Відтак почались поєдинки. Брати почергово змагались одні з одним, таким чином кожен учасник змагань зіграв по 7 партій. Гра була напруженою і цікавою. За підсумками турніру перемогу здобув шестикурсник Тарас Гринаш, срібним призером став брат першого курсу Литвин Володимир, а 3-тє місце у цій непростій боротьбі виборов Владислав Стефанишин з четвертого курсу. Див.фоторепортаж:
|