... Семінаристи взяли участь у Хресній дорозі [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< березня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінаристи взяли участь у Хресній дорозі [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 12 березня 2018 18:08

alt11 березня 2018 року, у Хрестопоклонну неділю Великого посту, відбулась Хресна дорога вулицями міста Дрогобича. Дрогобицька спільнота на чолі з владикою Ярославом (Прирізом), єпископом Самбірсько-Дрогобицьким, та духовенством роздумували над стражданнями Ісуса Христа. Семінаристи взяли активну участь у хресній ході, супроводжуючи її духовними піснями, а також несучи хрест, хоругви та озвучувальну апаратуру.

Під час ходи можна було почути багато розважань над стражданнями Ісуса Христа та їхнім великим значенням для нашого спасіння. Особливістю цьогорічної Хресної дороги були проповіді священиків на тему ювілейного року, який був проголошений правлячим Архієреєм з нагоди 25-и річчя з дня заснування Самбірсько-Дрогобицької єпархії. З цих проповідей можна було почерпнути багато інформації про заснування, розвиток і нелегкі часи нашої єпархії, першим єпархом якої був владика Юліан (Вороновський). Цей єпископ після великих випробувань зумів зробити багато для розвитку нашої єпархії, дбаючи про те, аби вона мала добрих пастирів, катехитів та завдяки цьому стала справжнім осередком духовності та віри.

Наприкінці Хресної дороги владика Ярослав виголосив проповідь, у якій наголосив на тому, що ювілейний рік розпочався з роздумувань про Страсті Господні. Єпископ навів три еклезіологічні виміри Церкви у посланнях апостола Павла: Церква як Тіло Христове (членами Якого є кожен вірний), храм Божий та Невіста Христа. Єпископ закликав мирян стати живим камінням Церкви, перетворюючи свої домівки на ковчег спасіння, у яких плекатимуться покликання до священства та монашества, без яких люд Божий не зможе по–справжньому жити та дійти до Царства Божого.

Хресна дорога стала чудовою нагодою для семінаристів збільшити свої знання про історію Самбірсько-Дрогобицької єпархії, порозважати над суттю Великого посту й по-новому осмислити важливість священичого покликання у Христовій Церкві.

Див.фоторепортаж: