... Семінаристи вшанували пам'ять Великого Кобзаря [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< березня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінаристи вшанували пам'ять Великого Кобзаря [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 10 березня 2018 21:33

alt9 березня 2018 року студенти Дрогобицької духовної семінарії відвідали літературно-мистецький вечір "З Великим Кобзарем у серці" з нагоди 204-ї річниці від дня народження великого сина українського народу, геніального національного пророка Тараса Шевченка. Дійство відбувалось у приміщенні Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича.

Міський захід розпочався із вступного слова владики Григорія Комара, єпископа-помічника Самбірсько-Дрогобицької єпархії, який наголосив на тому, що віддання належної пошани славному поету – це насамперед життя згідно з настановами Шевченка, у яких також і йдеться про любов до свого найменшого брата. Дотримування повчань зі Святого Письма та «Кобзаря» - це запорука настання таких бажаних миру та злагоди в Україні.

Саме святкування було насичене виконанням музичних творів, декламуванням віршів та представленням цікавих фактів із життя Тараса Шевченка. Семінаристи, однак, не тільки були слухачами, але й активними учасниками. Адже семінарійний хор «Оранта», регентом якого є о. Андрій Бунь, під супроводом оркестру, разом з іншими хоровими колективами Дрогобича, виконав три музичні твори: «Шлях до Тараса», «Заповіт» та Держаний Гімн України.

Відвідавши театр, семінаристи культурно збагатились та вкотре відкрили для себе актуальну й сьогодні творчість Тараса Шевченка, який своїм життям показав приклад жертовності, любові та незламності духу в непростих життєвих обставинах.

Див.фоторепортаж: