... Семінарійна спільнота взяла участь у Всеукраїнській прощі семінаристів УГКЦ до м. Києва [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Фотогалерея

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< липня 2018 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
31          

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Семінарійна спільнота взяла участь у Всеукраїнській прощі семінаристів УГКЦ до м. Києва [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Понеділок, 30 липня 2018 10:09

proshcha do kyyeva 1028 липня 2018 р.Б., в день Св Володимира Великого, семінаристи Дрогобицької духовної семінарії вирушили на Всеукраїнську прощу семінаристів УГКЦ до Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Захід відбувся в рамках святкування 1030-ти літнього ювілею Володимирового Хрещення Русі-України. Очолили поїздку проректор з виховної частини о. Василь Чава та префект бр. Богдан Хом’як.

29 липня об 11:00 год. в Патріаршому соборі розпочалася Архиєрейська Святкова Літургія з відновленням хресних обітів, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав (Шевчук) у супроводі владики Йосифа (Міляна), єпископа-помічника Київської архиєпархії УГКЦ, та численного духовенства. Супроводжував богослужіння співом Національний народний хор ім. Г. Верьовки. У своїй проповіді Блаженніший акцентував увагу на недільному євангельському уривку, в якому йшлося про подію ходи Ісуса по воді (Мт. 14, 22-34). «Бурхливе море, в якому потопав апостол Петро, є образом смерті. Але протягнута рука Христа визволяє слабку людину з тенет смерті», - зазначив проповідник. Таким чином Глава УГКЦ посилався на слабкість людської віри, яку потрібно укріпляти у Христі Ісусі, Який готовий нам завжди подати свою спасительну руку. По завершенні Літургії відбувся Чин освячення води на р. Дніпро – «українському Йордані».
Опісля семінаристи побували на екскурсії у Національному музеї історії України у Другій світовій війні. Там братія мала змогу оглянути експозиції, присвячені війні, що триває на сході України. Завершилась проща Молебнем до св. рівноапостольного князя Володимира Великого на Володимирській гірці, який очолив Блаженніший Святослав. Патріарх подякував усім паломникам за активну участь у прощі та наголосив, що сьогодні ми стали свідками витоків джерела віри на нашій землі. Блаженніший привітав усіх семінаристів та Українську молодь Христову, побажавши кожному з нас бути гідним нести у собі живу воду Святого Духа.

 

Див.фоторепортаж: