РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи вшанували пам’ять героїв Небесної сотні [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 21 листопада 2019 22:07 | |||
Віче розпочалось із заупокійної молитви (панахиди) за героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності та на Сході України з окупантами. Відтак о. Іван Паньків виголосив проповідь, у якій наголосив на важливості якісних змін життя кожного свідомого християнина та патріота своєї держави. Священник спонукав не забувати про героїчний подив та жертву новітніх героїв – борців за незалежність України. Згодом до слова було запрошено учасника революційних подій на Майдані незалежності наприкінці 2013 р. - на початку 2014 р., який поділився з присутніми своїм досвідом участі в подіях Революції Гідності. Опісля студенти та учні різних навчальних закладів Дрогобича чудово декламували вірші та виконували музичні твори, у яких було порушено патріотичну проблематику. Відтак біля пам’ятника героям Небесної сотні було запалено свічки. Наприкінці ж пролунала молитва за український народ, гімн «Боже великий, єдиний». Див.фоторепортаж:
|