... Дрогобицька Духовна Семінарія - УГКЦ - Різне - Наука сектантів і Католицька Церква

< березня 2024 >

Проект "Оцифрована традиція"

Наука сектантів і Католицька Церква
PDF Друкувати
Без обкладинки Наука сектантів і Католицька Церква
Сторінки: 176
Бібліотека: Оцифрована спадщина
Рік: 1935
Візитів: 83549
Голоси користувачів:  / 1
PoorСупер
Опис

Видана у 1935 р. у м. Львові видавництвом "Русалка" і присвячена сімдесятилітньому ювілею від дня народження та тридцятип'ятилітньому від дня єпископських свячень митрополита Андрея (Шептицького), ця книга п. Григорія Дворянина поділена на дві частини. У першій автор розглядає історичний розвиток кількох протестантських течій (дослідники Св. Письма, адвентисти, баптисти, євангельські християни та п'ятидесятники) та торкається питань їх організації та розповсюдження. У другій частині йдеться про вчення цих течій.

Митрополит Андрей написав вступ до цієї праці, в якому, зокрема, пише: "Старанно опрацьована книжка п. Г. Дворянина про історію та науки сект, яку цим й поручаемо Всч. Духовенству, буде для багатьох дійсною поміччю в душпастирській праці. Бо багато з тих сект в Америці чи в Німеччині, зєднавши собі людей багатих, розвинули широку діяльність, що дійшла аж до нашого краю і до многих наших сіл. Кромі цього різні сектанські школи в Сполучених Державах та в Канаді виховали наших сиріт, які тим способом стали пасторами і проповідниками різних вірувань". митрополит також коротко пояснює поставу греко-католицьких душпастирів перед викликом поширення серед вірних сактантських вчень.

Дата: Четвер, 16 лютого 2012 23:43