РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Дрогобицькі семінаристи випустили відеорозповідь про свої пасхальні місії [ВІДЕО] |
П'ятниця, 12 травня 2023 07:27 | |||
Цими днями на медіаресурсах Дрогобицької духовної семінарії зʼявився фільм «Місії на "іржаву" землю. Подорож дрогобицьких семінаристів до Кривого Рогу (Пасха, 2023)». Це відеорозповідь про місійну поїздку семінаристів ДДС Володимира Паньківа (III курс) та Олега Ортинського (IV курс) до м. Кривий Ріг, де душпастирює випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Іван Талайло (12-17 квітня 2023 р.Б.). У своєму фільмі семінаристи в цікавий та невимушений спосіб крок за кроком розповідають про різні етапи пасхальних місій: виїзд з Дрогобича, знайомство з життям греко-католицької парафії Святого Миколая Чудотворця Донецького екзархату, участь у богослужіннях, допомогу священнику, працю з молоддю, відвідини регіонів, що постраждали від російських обстрілів, зустріч з владикою Максимом (Рябухою), єпископом-помічником Донецького екзархату, повернення додому з проміжною зупинкою в м. Києві тощо.
Традиційно під час Великодніх свят дрогобицькі семінаристи вирушають розділити радість Христового Воскресіння з вірними УГКЦ у східніх, південних і центральних областях України. Не став вийнятком і 2023 рік Божий. Попри російську збройну агресію супроти України пасхальні місії 20-ох семінаристів пройшли на Запоріжжі, Харківщині, Полтавщині, Черкащині, Рівненщині, Одещині.
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|