РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи випустили відеорозповідь про свої пасхальні місії [ВІДЕО] |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 12 травня 2023 07:27 | |||
У своєму фільмі семінаристи в цікавий та невимушений спосіб крок за кроком розповідають про різні етапи пасхальних місій: виїзд з Дрогобича, знайомство з життям греко-католицької парафії Святого Миколая Чудотворця Донецького екзархату, участь у богослужіннях, допомогу священнику, працю з молоддю, відвідини регіонів, що постраждали від російських обстрілів, зустріч з владикою Максимом (Рябухою), єпископом-помічником Донецького екзархату, повернення додому з проміжною зупинкою в м. Києві тощо.
Традиційно під час Великодніх свят дрогобицькі семінаристи вирушають розділити радість Христового Воскресіння з вірними УГКЦ у східніх, південних і центральних областях України. Не став вийнятком і 2023 рік Божий. Попри російську збройну агресію супроти України пасхальні місії 20-ох семінаристів пройшли на Запоріжжі, Харківщині, Полтавщині, Черкащині, Рівненщині, Одещині.
~ FACEBOOK:https://www.FACEBOOK.com/dds.edu.ua/
|