... Завершився навчальний рік у Малій семінарії
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2024-2030 
навчальні роки

Фотогалерея

Підтримайте/Support Us

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< травня 2024 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 26
27 28 29 30 31    

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Завершився навчальний рік у Малій семінарії PDF Друкувати Електронна адреса
Субота, 25 травня 2024 10:44

mala seminaria 202424 травня 2024 року Божого завершився черговий навчальний рік на Підготовчому курсу та в Малій семінарії, які функціонують при Дрогобицькій духовній семінарії. Цьогоріч у Малій семінарії успішно склали підсумкові іспити 32 юнаки. Впродовж навчального року учнів першого курсу вивчали Біблійну історію, Літургіку та Літургійний рік і сьогодні мали нагоду продемонструвати свої знання перед викладачами. Підсумком для учнів другого курсу стала перевірка знань, які вони отримали, вивчаючи Біблійну історію (Новий Завіт), Божественну Літургію та Історію Церкви.

На завершення виступив брат Дмитро Голик, семінарист VI курсу, привітав усіх юнаків із завершенням навчального року та побажав мирного і радісного відпочинку влітку, а також набратися сил, адже в наступному навчальному році учнів чекає багато цікавих відкриттів та захоплюючих знань з нових церковних дисциплін.
Впродовж 2023-2024 навчального року, крім навчання, учні Малої семінарії відвідали василіянський монастир верховних апостолів Петра і Павла в м. Дрогобичі, де ознайомилися з історією монастиря та діяльністю отців-василіян. Окрім цього юнаки побували у музеї «Тюрма на Стрийській», який знаходиться на території колишньої катівні НКВС-МДБ-КГБ у м. Дрогобичі. У часі Великого Посту учні також мали нагоду помолитися перед копією Туринської плащаниці Ісуса Христа в катедральному соборі Пресвятої Трійці.
Нагадуємо, що у Малій семінарії можуть навчатися учні 7-10 класів середньоосвітніх навчальних закладів. Метою цих занять, які проводять семінаристи старших курсів Дрогобицької семінарії, – допомогти розпізнати підлітку покликання до Священства та збагатитися знаннями із різних дисциплін, яке допоможе не лише при вступі в «Велику» семінарію, але й розширить світобачення молодої особи. Кожної пʼятниці уроки розпочинаються о 15:30 і тривають до 18:00.
Основним завданням нашої Малої семінарії є допомогти юнакові зробити вільний вибір свого майбутнього та виховувати його до життя у спільноті; ввести його у молитовне й таїнственне життя; ознайомити зі Святим Письмом, Катехизмом, літургікою та церковною історією. Після закінчення навчання видається Свідоцтво про закінчення Малої семінарії.
До програми Малої семінарії, окрім навчальної частини, входять духовні та культурно-пізнавальні заходи (відвідування святих місць, монастирів, храмів, музеїв, екскурсії, зустрічі, спільна літургійна молитва, відпочинок на природі тощо).
Чекаємо Вас наступного навчального року у нашій Малій семінарії! До зустрічі!