РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 16/07 Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
- 12/07 Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових студентів
- 08/07 Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- 04/07 Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
Найпопулярніше
- Роман ФЕДИС, «Моральна проблематика життя, утримання і ставлення до українських полонених на Донбасі (2014-2022 рр.)» (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – о. ліц. Євген Карпінець)
- Андрій ПУЦІВ, «Блаженна Йосафата Гордашевська – засновниця і настоятелька Сестер Служебниць» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент -о. ліц. Остап Черхавський)
- Олег ОРТИНСЬКИЙ, «Душпастирська місія Української Греко-Католицької Церкви у США (кінець ХІХ – 70-ті роки ХХ ст.) » (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент - о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Олег МИСЬКО, «Пастирська діяльність отця Омеляна Ковча у 1922-1944 рр.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. ліц. Андрій Низкогуз)
- Ярослав МЕДЯНКО, «Владика Григорій Хомишин в громадсько-політичному житті Галичини в 20-30 рр. ХХ ст.» (науковий керівник – п. Ігор Бриндак, рецензент – о. д-р Віталій Лесняк)
Зустріч із представниками Пасторально-Міграційного Відділу УГКЦ у Дрогобицькій семінарії |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 16 травня 2025 20:24 | |||
Спершу о. Андрій Гах розказав історію формування ПМВ, мету його діяльності та про його очільників. Особливу увагу він звернув на важливість поширення інформації про служіння УГКЦ у міграційному середовищі. Як приклад, розповів історію з особистого досвіду, коли звичайний репост у соцмережах став поштовхом для того, щоб українці за кордоном знайшли дорогу до храму. Далі о. Роман Ільницький розповів про кожну країну, де є парафії УГКЦ без ієрархічної структури. Таких країн є 54, серед яких майже половина має сформовані громади вірних та принаймі одного священника. Особливою новиною стало повідомлення про те, що до священничого служіння в УГКЦ готується корінний мешканець Таїланду. На кінець о. Віталій Храбатин поділився своїм досвідом служіння за кордоном, зокрема в Італії, Туреччині та Лівані. Згадуючи отця Василя Поточняка, який провадив місіонерську діяльність в Італії, сказав: «Він навчив мене одного принципу служіння за кордоном: йти туди, де є наші люди, якщо вони в парку, потрібно йти в парк, якщо в Макдональдсі, треба йти в Макдональдс і запрошувати їх до храму». Також доповідачі повідомили, що цього року, як і в попередні роки, ПМВ організовує традиційний літній вишкіл для студентів старших курсів усіх греко-католицьких семінарій в Україні. Зустріч завершив ректор ДДС, о. Мирон Бендик, який подякував гостям за їхнє ревне служіння, відкритість до спілкування та жертовну працю задля українців у діаспорі. Підписуйтесь ✅ і стежте за фото- і відео-матеріалами тут:
|