РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
У Дрогобицькій Духовній Семінарії вшанували пам’ять Кобзаря |
Понеділок, 12 березня 2012 16:16 | |||
10 березня 2012 р. Б. дрогобицькі семінаристи святковою академією вшанували пам’ять Великої людини, славного Кобзаря, Сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка. Організаторами академії стали студенти І курсу. Ізюминкою вечора був виступ семінарійного вокального ансамблю, який виконав написаний Тарасом Шевченком твір «Бандуристе, орле сизий». Першокурсники представили відео, в якому було показано дитинство Тараса, слайд-шоу з фотографіями пам’ятників Кобзарю на території України і поза її межами. Цілий вечір у актовому залі Семінарії лунала Шевченкова поезія у виконанні організаторів Академії. На завершення віце-ректор Семінарії прот. Григорій Комар виголосив подячне слово за організаторські труди першокурсникам, а також наголосив про цінність книги «Кобзар»: «Кобзар повинен бути у хаті кожного греко-католицького священика, у кожній вашій келії, він має стати нашою настільною книгою, бо містить надзвичайно цінне знання…»
|