|
|
|
Святкування Воскресіння Христового в Луцькому екзархаті [ФОТО] |
|
|
|
|
Цього року брати 2-го курсу Соболь Юрій та Володимир Мисів в часі Пасхальних свят відвідали парафії УГКЦ Луцького екзархату - у смт. Стара Вижівка та м. Любомль Волинської області, де служить випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Володимир Улян. У середу Страсного тижня семінаристи вирушили в дорогу. Ввечері вони прибули до смт. Стара Вижівка, що є районним центром. Тут їх зустрів о. Володимир, який гостинно прийняв братів у своїй домівці.
|
|
Семінаристи святкували Воскресіння на Запоріжжі [ФОТО] |
|
|
|
|
На Великодні свята брати Тарас Шпак (5 курс) та Андрій Полиняк (4 курс) мали можливість відвідати терени Донецького екзархату, а саме с. Орлове, у якому вже другий рік душпастирює випускник нашої семінарії о. Тарас Зубко. Подорож братів розпочалась у середу Страсної седмиці. По прибутті семінаристи разом зі священиком одразу ж розпочали богослужіння.
|
|
|
«… а все то вам докладеться» |
|
|
|
|
Ігор БРИНДАК, викладач
Назва публікації походить від євангельських слів: “Шукайте найперше Царство Боже та його справедливість, а все то вам докладеться” (Мт. 6,33). Ці слова у багатьох викликають або здивування, або скептицизм.А загалом існує думка, що так жити просто неможливо. Тому, щоб їх правильно розуміти, варто поглянути, чи були в історії люди, які цього принципу дотримувалися?
|
|
Семінарійний вечір гумору з нагоди празника св. Миколая |
|
|
|
|
5 грудня 2024 р. Б., напередодні празника св. Миколая, у Дрогобицькій семінарії пройшов традиційний гумористичний вечір, в рамках якого студенти ІІІ курсу поставили виставу – пародію на своїх викладачів та префектів. По завершенні торжества всі присутні отримали подарунки від св. Миколая.
|
|
|
|
|
<< Start < Prev 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Next > End >>
|
|
Page 105 of 318 |