Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
"Христос воскрес" залунало в м. Сарни [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 20 April 2018 17:29 | |||
Варто зазначити, що впродовж останніх днів Страсного тижня та в день Воскресіння Христового, брати супроводжували співом усі богослужіння в Церкві. Крім того, в день Благовіщення Пресвятої Богородиці о. Миколай та брати організували день молитви за дітей, яких хочуть абортувати. Брат Василь заспівав авторську пісню, присвячену темі аборту. Парафіяни висловлювали щиру подяку Дрогобицькій духовній семінарії за те, що відпускають семінаристів для служіння на місійні терени. Братам також було приємно бачити храм, сповнений практикуючих християн, адже майже кожен вірний у святкові дні приступав до Пресвятої Євхаристії. Семінаристи вдячні Богові за те, що розділили радість Христового Воскресіння з греко-католиками м. Сарни, де почерпнули чимало досвіду. Брати хочуть висловити щиру подяку о. Миколаю за теплий прийом і гарно проведений час, а також Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці" за надану можливість поїхати на місії. Див.фоторепортаж:
|