|
|
|
Молдова вітає дрогобицьких семінаристів [ФОТО] |
|
|
|
|
Брати Микола Лутчак та Андрій Витівський, провели Пасхальні свята в столиці Молдови Кишиневі. Знайомство із культурою і традиціями іншої держави завжди дарує нові враження та залишає незабутній слід, тому й ця поїздка була дуже багатогранною та захоплюючою. Звичайно, в силу специфіки даного виїзду браття стикались більше з вірними УГКЦ, тобто українцями, та все ж відчули на собі дотик Молдови.
|
|
Семінарійний хор супроводжував урочистості з нагоди освячення памʼятника митр. Володимиру Стернюку |
|
|
|
|
30 вересня 2023 р.Б. семінарійний хор "Оранта" під керівництвом о. Андрія Буня, регента хору та викладача ДДС, супроводжував своїм співом Вечірню з Литією напередодні празника Покрову Пресвятої Богородиці та освячення пам'ятника митр. Володимиру Стернюку у м. Трускавець (храм Св. Пророка Іллі). Очолив богослужіння владика Ярослав Приріз, єпископ Самбірсько-Дрогобицький, у співслужінні з Апостольським нунцієм архиєпископом Вісвальдасом Кульбокасою, митрополитом Львівським кир Ігорем Возняком, митрополитом Івано-Франківським кир Володимиром Війтишином та іншими єпископами й священниками УГКЦ.
|
|
|
Богослужіння напередодні празника Апостола Томи |
|
|
|
|
5 жовтня 2023 р. Б. семінарійна спільнота помолилась Велику Вечірню з нагоди празника Святого апостола Томи. Богослужіння очолив о. Роман Копач у співслужінні з о. Василем Чавою, проректором із виховної частини.
|
|
Дрогобицькі семінаристи на місіях у Козятині [ФОТО] |
|
|
|
|
На Великдень брати-другокурсники Мелешко Андрій, Салій Василь і Карпінець Євген побували у м. Козятин Вінницької області (Київська архиєпархія), де вже 3-й рік ревно трудиться випускник нашої семінарії о. Антон Борис. Для потреб вірних існує невелика каплиця Різдва Христового, яка знаходиться на території будинку пристарілих, проте міська влада вже виділила земельну ділянку на будівництво нового храму.
|
|
|
|
|
<< Start < Prev 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Next > End >>
|
|
Page 146 of 318 |