|
|
|
Дрогобицькі семінаристи про Пасхальні свята у м.Донецьку |
|
|
|
 Семінаристи 4 курсу Дрогобицької Духовної Семінарії Іван Талайло та Володимир Кобетяк пасхальні місії 2011 р.Б вже вкотре проводили на парафії Святого Миколая у місті Донецьку, де парохом є протоієрей Михайло Заверчук, а сотрудником о. Сергій Лехман. Браття діляться враженнями від перебування у цій громаді Донецько-Харківського Екзархату УГКЦ:
|
|
Ювілей семінарійного братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці" |
|
|
|
 18 - 19 березня 2011 р. Б. в Дрогобицькій Духовній Семінарії проходили святкування з нагоди 10–ої річниці заснування семінарійного Братства Введення в храм Пресвятої Богородиці та 87–ої річниці пам’яті отця Ісидора Дольницького. «Оскільки життя Божої Матері у храмі було життям безнастанної молитви, тому воно і є прикладом для кандидата в священики, майбутнього мужа молитви, а також прикладом предмету і способу молитва», - говорив у своїх повчаннях львівським братчикам о. Ісидор. Члени дрогобицького Братства Введення прислухались до цих настанов свого духовного батька та взяли за приклад Марію, котра перш ніж сповнити доручену їй Богом місію, перебувала в Єрусалимському храмі. Свої святкування вони розпочали з молитви.
|
|
|
Відбулися підсумкові іспити на підготовчому курсі |
|
|
|
|
8 червня 2022 року Божого завершилося навчання на підготовчому курсі, що функціонує при Дрогобицькій духовній семінарії. Впродовж навчального року, незважаючи на обмеження пов'язані з пандемією і воєнним станом, юнаки, які бажають поступати до семінарії, мали нагоду ближче ознайомитися із Святим Письмом, Літургікою, Катехизмом та історією Церкви.
|
|
Вийшов черговий номер семінарійного «Слова» |
|
|
|
|
90-ий випуск релігійно-суспільного часопису Дрогобицької духовної семінарії присвячений християнському погляду на економіку. Головний редактор часопису, пояснюючи такий вибір тематики у воєнний час, серед іншого, пише: «…тішить те, що навіть під гуркіт вибухів ракет, снарядів і мін та рев сирен протиповітряної оборони не припиняються розмови про відновлення і розбудову економіки держави», продовжуючи: «Зі Святого Письма дізнаємось, що Бог дав людині владу наповнювати землю й володіти нею (Бут 1, 28). Це, зокрема, означає, що вона може мати власність і вільно нею розпоряджатися. Це передбачає обмін товарами й послугами, тобто економічну діяльність».
|
|
|
|
|
<< Start < Prev 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Next > End >>
|
|
Page 177 of 318 |