|
|
|
«Вознісся Ти у славі, Христе Боже наш» |
|
|
|
|
У переддень Вознесіння ГНІХ, 1 червня 2022 року Божого, у катедральному храмі Пресвятої Трійці за участю спільноти семінаристів молільники молилися Вечірню з Литією. Богослужіння очолив Преосвященний Владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицької єпархії, у співлужінні парафіяльного та семінарійного духовенства. По завершенню Вечірні з Литією єпископ Ярослав урочисто вніс ікону празника Вознесіння.
|
|
Семінарійна спільнота вшанувала пам’ять Блаженнішого Патріарха Любомира |
|
|
|
|
31 травня 2022 року Божого духовенство Самбірсько-Дрогобицької єпархії спільно з мирянством молитовно вшанували пам’ять Блаженнішого Патріарха Любомира (Гузара). У п’яті роковини його смерті дрогобицька семінарійна спільнота помолилась заупокійну Архиєрейську Божественну Літургію у катедральному храмі Пресвятої Трійці.
|
|
|
До Харцизька з різдвяною колядою |
|
|
|
 Брати Тарас Буричко та Іван Вінічук, семінаристи 4 курсу Дрогобицької духовної семінарії, у 2011 р. Б. побували на Різдвяних місіях в м.Харцизьк. Місцевий храм Преображення ГНІХ належить до Донецько-Харківського екзархату УГКЦ. На парафії служить о.Лев Струков, випускник нашої семінарії. Браття-семінаристи вже добре знають цю парафію, бо відвідують її не вперше. Це допомогло їм організувати різдвяні святкування.
|
|
Святкування Різдва Христового у Криму |
|
|
|
 Цьогорічні різдвяні свята брати Приріз Ростислав і Мельничук Андрій, студенти 5-го курсу Дрогобицької Духовної семінарії, під час зимових вакацій побували у м. Євпаторія АР Крим. Вони мали можливість спільно молитися та святкувати разом із місцевою греко-католицькою громадою Покрови Пресвятої Богородиці, котра належить до Одесько-Кримського екзархату УГКЦ.
|
|
|
|
|
<< Start < Prev 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 Next > End >>
|
|
Page 178 of 318 |