Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінарійне братство організувало свято [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 22 November 2012 17:15 | |||
Свято складалося з двох частин. Перша – мистецько-розважальна, яка містила декламацію віршів, гуморески і пісні. Зауважимо, що, якщо вірші читали лише діти, то до співу українських пісень під супровід баяна з задоволенням долучилися старші – і вихователі, і літні люди, і семінаристи. Концерт, судячи з реакції дідусів і бабусь, дуже їм сподобався. Про це, зокрема, свідчили їх гарячі аплодисменти.Друга частина, приготовлена семінаристами, – «агапе», трапеза любові. Діти з дорослими сіли за один стіл і мали нагоду під час обіду поспілкуватися та поділитися своїми враженнями. Відтак, подякувавши молитвою Богу за цей святковий день, діти вирушили додому, по дорозі куди ще відвідали храм Успення Пресвятої Богородиці в с. Опака, щоб помилуватися його чудовим розписом. Див. фоторепортаж:
|