Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Кременчук вітав новонародженого Спаса із дрогобицькими семінаристами |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 12 February 2013 12:17 | |||
На почату 2013 року з Дрогобицької Духовної Семінарії на місії в м. Кременчук, Полтавської обл., згодились поїхати брати Ростислав Пальчикевич та Андрій Лоїш. Місто, куди вони зібрались, є досить великим – багато вулиць, магазинів, супермаркетів, розважальних закладів, а от Греко-Католицька церква тільки одна. Парохом нашої громади на цих теренах є о. Роман Атаман, який уже тут 4 роки невтомно виконує своє священиче служіння. Активно допомагає отцю в цій нелегкій справі, його дуже добра та завжди усміхнена дружина Оксана. Разом вони виховують чотирьох милих діток, яких навчили любові Божої та пошани до рідної мови, української культури, національних традицій.
Гостей з Дрогобича парафія Воскресіння Христового у м. Кременчуку прийняла дуже радісно і тепло. Привітна, надзвичайно дружня атмосфера, допомогла семінаристам швидко адаптуватися і почуватись як у дома. Спільна молитва, свята Вечеря і особливий для кожного християнина Різдвяний настрій, запанував у скромній обителі отця Романа. Наступного дня, після Святої Літургії, всі пішли з колядою один до одного, прославляючи Різдво Господнє.
Відбувалось це дійство три дні, протягом яких греко-католицька громада м. Кременчука, відвідала з колядою голову міста і весь його секретаріат, місцеве телебачення та пресу, з десяток магазинів, банків та офісних установ, де щиро вітали всіх людей із Народженням нашого Спасителя та бажали щасливого нового року. Особливо гостинно та приємно колядників приймали самі парафіяни, які щиро запрошували скуштувати різдвяної куті. Ці спогади назавжди залишаться у світлій пам’яті семінаристів, які здобули неоціненний досвід та найкращі враження. Брати щиро вдячні за такий теплий і по-справжньому родинний прийом сім’ї отця Романа Атамана, а також Братству та ректорату семінарії за надану їм можливість побачити реальне життя нашої церкви на східних теренах України.
|