Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Електронні книги
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Паломництво до Унівської лаври |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 01 November 2013 17:35 | |||
Так вихованців сиротинця разом із їхніми вихователями супроводжували брати семінаристи, а це Андрій Кобільник (відповідальний за цей напрямок) та Ігор Гайдук і Андрій Лінинський. Розпочалася духовна мандрівка з молитви і розважання про її значення для кожного хто туди вирушив. Господь подарував для цього гарний сонячний день. Прибувши на місце призначення усі опинилися на території наповненої духом молитви і духовної звитяги. В цей час перебування усі бажаючі мали можливість попити святої водиці, послухати цікаву розповідь від брата Василя про історію монастиря, приложитися і помолитися біля копії Туринської плащаниці, чудотворної Унівської ікони Богородиці та Хреста в який вміщена частинка з Хреста Животворящого. Крім цього бажаючі мали можливість приступити до Святої Тайни Покаяння. Після цього на усіх чекав смачний обід у трапезній монастиря. Наступним кроком було сходження на Чернечу гору. Там усі мали змогу помолитися біля могили преосвященнішого владики Юліана Вороновського та його брата ієромонаха Василія. Під час перебування навкруги панувала тиша, яка відкривала для сердець юних прочан нове розуміння і пізнання Бога. У кінці нашої мандрівки була підсумкова наука, молитва та роздача іконок. Багато тих хто відвідав цю обитель говорив, що хотів би там залишитися. А це означає лише одне, що Бог промовив до цих дітей, у ще не знаний нам спосіб. Тому віриться, що відвідини цього святого місця обов’язково в майбутньому принесуть свої плоди. Всі учасники прощі висловлюють щиру подяку усім тим хто спричинився до цієї поїздки.
|