... Паломництво до Унівської лаври
header-dds1
header-dds2
header-dds3
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Перекласти на...

АРХІВ СТАТЕЙ

< листопада 2013 >
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Наші відвідувачі

 Погода в Україні
 
Паломництво до Унівської лаври PDF Друкувати Електронна адреса
П'ятниця, 01 листопада 2013 17:35

altЗ моменту заснування братства « Введення у храм Пресвятої Богородиці » його члени беруть активну участь у харитативній діяльності відвідуючи сиротинці, інтернати та доми пристарілих. Одним із таких напрямків є сиротинець «Оріана» у місті Борислав. Там кожної п’ятниці проводяться духовні зустрічі пов’язані з спільною молитвою. Не забувається і про різного роду відпочинкові заходи чи цікаві поїздки. Так 19 жовтня цього року відбулася за підтримки ректорату семінарії та меценатів, поїздка до Свято-Успенської Унівської Лаври.

Так вихованців сиротинця разом із їхніми вихователями супроводжували брати семінаристи, а це Андрій Кобільник (відповідальний за цей напрямок) та Ігор Гайдук і Андрій Лінинський.

Розпочалася духовна мандрівка з молитви і розважання про її значення для кожного хто туди вирушив. Господь подарував для цього гарний сонячний день. Прибувши на місце призначення усі опинилися на території наповненої духом молитви і духовної звитяги. В цей час перебування усі бажаючі мали можливість попити святої водиці, послухати цікаву розповідь від брата Василя про історію монастиря, приложитися і помолитися біля копії Туринської плащаниці, чудотворної Унівської ікони Богородиці та Хреста в який вміщена частинка з Хреста Животворящого. Крім цього бажаючі мали можливість приступити до Святої Тайни Покаяння. Після цього на усіх чекав смачний обід у трапезній монастиря. Наступним кроком було сходження на Чернечу гору. Там усі мали змогу помолитися біля могили преосвященнішого владики Юліана Вороновського та його брата ієромонаха Василія. Під час перебування навкруги панувала тиша, яка відкривала для сердець юних прочан нове розуміння і пізнання Бога. У кінці нашої мандрівки була підсумкова наука, молитва та роздача іконок.

Багато тих хто відвідав цю обитель говорив, що хотів би там залишитися. А це означає лише одне, що Бог промовив до цих дітей, у ще не знаний нам спосіб. Тому віриться, що відвідини цього святого місця обов’язково в майбутньому принесуть свої плоди. Всі учасники прощі висловлюють щиру подяку усім тим хто спричинився до цієї поїздки.