Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Дрогобицькі місіонери в Снігурівці |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 15 May 2014 14:30 | |||
(переважно із львівської та тернопільської). Не легко довелось переселенцям на цих землях, проте любов до важкої праці та молитви допомогли їм організувати своє життя, та сьогодні село «неначе писанка». Вулички чисто заметені, дерева побілені,узбіччя біля кожного двору засаджені клумбами - краса! Та ще важче для переселених було організувати своє духовне життя у час радянської атеїстичної політики. Тому в селі тривалий час не було священика, а тільки з кінця 90-х сюди почали доїжджати отці із віддалених сіл. Сьогодні у Снігурівці служить о. Тарас Буричко, випускник Дрогобицької семінарії, який радо зголосився послужити у цьому селі. Під час свого перебування у Снігурівці брати брали активну участь у проведені богослужінь, допомагали парафіянам у прибиранні храму, в якому відбуваються ремонтні роботи. Багато приємних вражень залишилось після спілкування з снігурівчанами, які радо і щиро розповідали про своє не легке життя. Складний, сповнений терпінь життєвий шлях пройшли вони, та не могли приховати радість коли розповідали про те, як довго вони чекали, щоб у їхньому селі жив священик, який зможе розділити з ними щастя і горе, який вкаже їм шлях до Христа. Швидко плине час… Непомітно минув і тиждень, який прожили брати на запорізькій землі, та не минуть приємні спогади і безцінний досвід, яким збагатились брати за цей короткий час.Тому складаємо щиру подяку Ректорату ДДС та духівнику братства о. Григорію Комару за надану можливість послужити для парафії с. Снігурівка та здобути такий корисний досвід.
|