Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Воскресіння Христове у Новодонецьку |
![]() |
![]() |
![]() |
Friday, 16 May 2014 13:52 | |||
Сім’я отця Володимира виявляє до братів семінаристів, які до них приїзджають велику батьківську любов і довіру. Особи отця і імості Ірини дуже веселі і життєрадісні. Нас, як семінаристів, які відвідали далекі терени нашої Церкви вразило, що парафія живе Христовою вірою і це виражається у праці настоятеля, молитвах спільноти «матерів у молитві» і недільній катехетичній школі для дітей. Парафія Преображення Господнього, що неділі збирає навколо Христа близько 25-35 вірних, на більші свята це число зростає, в страсні дні до 40 вірних, а в сам Пасхальний день на Літургії було присутньо близько 60-70 вірних, але під кінець богослужінь їх число зросло від 200-250, які забажали освятити паски. Після того ми відвідали село Степанівка, де також освятили пасхи, на жаль храму там ще не має. Освятити паски прийшло 12 людей, хоча і тут їх число то меншає то зростає з різних причин, найвірогідніше, що пішли до храму РПЦ МП, бо місцевий батюшка настрашив людей, що «то приїхали прокляті уніати». Загалом вражень від пасхальних місій багато, ми змогли багато навчитися від отця Володимира. Мали змогу спілкуватися з місцевими жителями, які радо вітали нас, хоча отець розповідав,що там проживають і ті яким не дуже подобається діяльність нашої громади, але з такими ми не зустрічалися. Брати дякують ректорату Дрогобицької Духовної Семінарії і отцю Григорію, який радо сприяв їм у бажанні відвідати ці терени і благословив братів на ці місії.
|