Translate into...
Newsletter
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Історія розвитку проповідництва
Вечір пам'яті владики Юліана (Вороновського) [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 02 March 2015 16:14 | |||
Дійство розпочалось панахидою в семінарійній каплиці, яку очолив владика Григорій (Комар) у співслужінні ректора семінарії о. Мирона Бендика, проректора о. Василя Чави і префекта о. Василя Вербіцького. Наступна частина Вечора відбулась у актовому залі. Вся семінарійна братія уважно слухала спогади найближчих співпрацівників владики Юліана, зокрема своїм досвідом спілкування з архиєреєм поділились владика Григорій, о. Мирон Бендик. Згадував про блаженної пам'яті Слугу Божого Юліана брат 5 курсу Юрій Маціборко, який довгий час прислуговував біля єпископа. Всі без винятку доповідачі відзначали святість владики, його закоріненість у молитві, любов до своєї Церкви і свого народу. Також був показаний фільм, в якому розповідалось про життєвий шлях архиєрея. Вечір завершився подячною молитвою за владику Юліана (Вороновського). Див.фоторепортаж:
|