Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяні місії в Луцьку |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 05 February 2015 15:24 | |||
Однією із найяскравіших сторінок життя семінаристів Дрогобицької духовної семінарії є їхні Різдвяні, а також Пасхальні служіння на місійних теренах нашої Церкви. Цього року брат 5-ого курсу Андрій Кобилюх, а також брати-другокурсники Андрій Мелешко та Василь Славич мали можливість провести Різдвяні свята разом із мирянами Луцького екзархату УГКЦ. 4-го січня братчики благополучно добралися до Волинської землі, де їх гостинно прийняв екзарх Луцький, владика Йосафат (Говера). Разом з отцем-дияконом Володимиром Уляном брати допомогали належно підготувати резиденцію до свят, також знаходили вільний час на цікаві розмови з владикою. Важливе місце посідала молитва, котрою розпочинався і закінчувався кожний день. Варто додати, що в Навечір’я Різдва Христового семінаристи разом із Владикою Йосафатом, монахинями Згромадження Сестер Божого Провидіння і отцем-дияконом Володимиром мали спільну Святу Вечерю, яка супроводжувалася колядою. За участі великого числа вірних 7-ого січня відбулося Різдвяне Богослужіння, в котрому активну участь взяли семінаристи, а саме: прислуговували в часі Літургії та долучалися до неї своїм співом. За ініціативою сестер-монахинь, в церкві відбулося вертепне дійство, участь в котрому взяли діти шкільного віку. Владика Йосафат висловив подяку братчикам за їхнє служіння. А ті, у свою чергу, подякували владиці за гостинність, щирість,а також за ознайомлення із звичаями Волині. 8-ого січня брати, сповнені позитивних вражень та духовно піднесені, повернулися до рідних домівок.
|