Translate into...
Newsletter
- 25/07 Наука, яка веде до Бога
- 23/07 Василь Когут, «Католицько-ісламський діалог на основі документу ІІ Ватиканського собору "Nostra Aetate "» (науковий керівник – о. ліц. Юрій Хамуляк, рецензент – о. ліц. Володимир Тухлян)
- 22/07 Чи можна довіряти теоріям еволюції?
- 18/07 Священниче покликання у світлі шляху біблійного Мойсея
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
Брати семінаристи на Великдень відвідали м. Липовець |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 30 April 2015 19:35 | |||
Семінаристи перебували в Липовці від четверга до неділі Пасхи. Знайомлячись із місцевими мешканцями та вірними парафії Різдва Пресвятої Богородиці, браття здобули неоціненний досвід, оскільки отримали змогу зустрітись із ментальністю людей не Галичини. Також брати ознайомились з реаліями священичого служіння у центральній Україні, побачили, що вимагає від священика XXI ст. Брат Тарас Шпак на Великдень побував у с. Щітки, де допомагав в організації урочистого богослужіння отцю-декану. Брати висловлюють слова подяки ректору семінарії, за можливість поїздки, отцям із родинами? які їх так радо прийняли, також дякуть Богові за досвід, здобутий цієї Пасхи.
|