РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Брати семінаристи на Великдень відвідали м. Липовець |
![]() |
![]() |
![]() |
Четвер, 30 квітня 2015 19:35 | |||
Семінаристи перебували в Липовці від четверга до неділі Пасхи. Знайомлячись із місцевими мешканцями та вірними парафії Різдва Пресвятої Богородиці, браття здобули неоціненний досвід, оскільки отримали змогу зустрітись із ментальністю людей не Галичини. Також брати ознайомились з реаліями священичого служіння у центральній Україні, побачили, що вимагає від священика XXI ст. Брат Тарас Шпак на Великдень побував у с. Щітки, де допомагав в організації урочистого богослужіння отцю-декану. Брати висловлюють слова подяки ректору семінарії, за можливість поїздки, отцям із родинами? які їх так радо прийняли, також дякуть Богові за досвід, здобутий цієї Пасхи.
|