Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Великдень на Волині [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 18 May 2016 16:42 | |||
За вечерею отець розповів про своє парафіяльне служіння та ознайомив хлопців із звичаями Волинської землі. Починаючи з наступного дня, брати щоденно очолювали спів під час богослужінь. Крім цього, вони у різний спосіб були залучені до робіт біля храму. В четвер, отримавши необхідний інвентар, брати розсували землю, а також допомагали отцю та парафіянам у виготовленні невеликої металевої брами. Окрім Старовижівської, брати відвідали ще одну парафію, де також служить о. Володимир. Для цього вони подолали близько 60-ти км. дороги. Знаходиться вона в м. Любомлі, що також є районним центром. Цілу ніч на свято Воскресіння Христового отець з братами молилися з вірними двох парафій. В суботу о 23:00 Пасхальне Богослужіння розпочалося у смт. Стара Вижівка, а вже з 04:30 вони молилися з вірними Любомльської парафії. Вдень отець і брати з пасхальною радістю відвідували домівки парафіян. Опісля, мали нагоду привітати зі святами батьків воїнів АТО. Також були на цвинтарі (Старовижівський район), де молилися над могилами воїнів АТО. У Світлий Понеділок брати Юрій і Василь ще продовжували своє місійне служіння. А вже зранку наступного дня (у Світлий Вівторок) вони, сповнені приємних вражень, роз’їхалися по своїх домівках. Брати вдячні за можливість відвідати Луцький екзархат і набратися безцінного досвіду для майбутнього священичого служіння. Див.фоторепортаж:
|