Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Місійне служіння семінаристів у м. Токмак [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Wednesday, 01 February 2017 18:01 | |||
В деревообробному цеху міста, семінаристи і пан Федір Степанович (майстер), впродовж дня, сконструювали стаєнку, яка наочно зобразила подію двохтисячолітньої давності – Воплочення Ісуса Христа. Приготування до великого празника розпочалось з Великого Повечір'я. Свята Вечеря для семінаристів пройшла у домі п. Василя і п. Зінаїди, розпочавшись з молитви і читання Різдвяного Євангелія. Сам день Різдва Христового відзначився урочистим Богослужінням та концертом-колядою у храмі Верховних апостолів Петра і Павла, що у м. Токмак. Розділили радість світлого Христового Різдва діти з школи-мистецтв м. Молочанськ, яких о. Тарас провадить дорогою до Бога. Продовжився цей святковий день колядою у помешканнях парафіян, котрі прийняли колядників і розділили з ними радість Різдва. Також колядники разом з братами і о. Тарасом відвідали мера міста, міську адміністрацію, суд, прокуратуру, магазини та інші місця праці прихожан храму. В день пам’яті первомученика Стефана, після Божественої Літургії, колядники відвідали сиротинець м. Молочанськ, куди принесли радісну звістку Різдва Христового, доповнивши її заздалегідь приготованими солодкими подарунками. Наступним кроком, який запланували семінаристи з отцем, була поїздка в м. Запоріжжя до владики Степана Менька з нагоди іменин екзарха Донецького. Після радісних і приємних подій, 11 січня семінаристи повернулися додому. Браття висловлюють щиру подяку Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректорату ДДС за можливість поїздки на місійні терени, а також о. Тарасу Буричку, їмості, сім’ї п. Василя і п. Зінаїди та іншим парафіянам за допомогу у спільному проведенні свят. Див.фоторепортаж:
|