... Місійне служіння семінаристів у м. Токмак [ФОТО]

< лютого 2017 >

Місійне служіння семінаристів у м. Токмак [ФОТО] PDF Друкувати Електронна адреса
Середа, 01 лютого 2017 18:01

altУ період Різдвяних свят брати Андрій Лоїш та Олексій Стадник були у Донецькому Екзархаті, допомагаючи випускнику ДДС о. Тарасу Буричку. 3 січня 2017 р. Б. семінаристи вирушили з рідної домівки, а 5 січня прибули у м. Токмак Запорізької обл. Після короткого відпочинку брати долучилися до майстрування різдвяної шопки.

В деревообробному цеху міста, семінаристи і пан Федір Степанович (майстер), впродовж дня, сконструювали стаєнку, яка наочно зобразила подію двохтисячолітньої давності – Воплочення Ісуса Христа. Приготування до великого празника розпочалось з Великого Повечір'я. Свята Вечеря для семінаристів пройшла у домі п. Василя і п. Зінаїди, розпочавшись з молитви і читання Різдвяного Євангелія. Сам день Різдва Христового відзначився урочистим Богослужінням та концертом-колядою у храмі Верховних апостолів Петра і Павла, що у м. Токмак. Розділили радість світлого Христового Різдва діти з школи-мистецтв м. Молочанськ, яких о. Тарас провадить дорогою до Бога. Продовжився цей святковий день колядою у помешканнях парафіян, котрі прийняли колядників і розділили з ними радість Різдва. Також колядники разом з братами і о. Тарасом відвідали мера міста, міську адміністрацію, суд, прокуратуру, магазини та інші місця праці прихожан храму. В день пам’яті первомученика Стефана, після Божественої Літургії, колядники відвідали сиротинець м. Молочанськ, куди принесли радісну звістку Різдва Христового, доповнивши її заздалегідь приготованими солодкими подарунками. Наступним кроком, який запланували семінаристи з отцем, була поїздка в м. Запоріжжя до владики Степана Менька з нагоди іменин екзарха Донецького. Після радісних і приємних подій, 11 січня семінаристи повернулися додому. Браття висловлюють щиру подяку Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректорату ДДС за можливість поїздки на місійні терени, а також о. Тарасу Буричку, їмості, сім’ї п. Василя і п. Зінаїди та іншим парафіянам за допомогу у спільному проведенні свят.

Див.фоторепортаж: