... Місії в Люботині [ФОТО]
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Photo Gallery

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

LAST COMMENTED

Articles archive

< April 2018 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 25 26 27 28 29
30            

Visits

 Погода в Україні
 
Місії в Люботині [ФОТО] PDF Print E-mail
Tuesday, 24 April 2018 17:40

altЗ 4 по 9 квітня 2018 року брати 2-го курсу Рожак Іван та Іваненко Іван перебували на східних теренах України в м. Люботин Харківської області. Там їх тепло зустрів о. Ігор Табака, який є адміністратором місцевої парафії Архистратига Михаїла.

В перший день місій брати допомагали отцеві по благоустрою навколо каплички, в якій на даний час відбуваються богослужіння, так як основний храм парафії ще на стадії будівництва. Наступного дня, у Страсний четвер, брати супроводжували своїм співом Вечірню з Літургією Св. Василія Великого, після чого увечері відбулося богослужіння Страсної Утрені ГНІХ. Опісля брати споруджували гріб, куди вже в п’ятницю зранку було покладено Плащаницю. В подальшому брати допомагали отцеві в домашніх справах. У Велику п’ятницю до храму архистратига Михаїла завітав владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський, який радо привітав братів та подякував їм за їхнє служіння.

У Велику суботу, на свято Благовіщення, брати приймали участь у святкових богослужіннях. Також брати відвідали військову частину Національної гвардії України у м. Харкові, в якій молились Божественну Літургію. У неділю Пасхи брати були на нічних чуваннях, які завершилися Надгробним і Пасхальною Утренею із співом «Христос Воскрес із мертвих…», після чого відбулась Святкова Літургія із освяченням пасок та інших страв.

Цього ж дня брати відправилися у культурно-відпочинкову поїздку до Харкова, де цікаво провели час разом із молоддю місцевої парафії Святого Миколая Чудотворця, які з радістю провели братам екскурсію по місту. У Світлий понеділок брати допомагали отцеві в освяченні і благословенні помешкань вірних. Наступного дня брати повернулися до своїх домівок, продовжуючи святкувати радісну новину Воскреслого Христа в колі рідних.

Брати висловлюють щиру подяку Братству "Введення в храм Пресвятої Богородиці" та ректорату ДДС за надану можливість послужити на місійних теренах.

Див.фоторепортаж: