Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Воскресіння Христове у Молдові [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Saturday, 28 April 2018 16:46 | |||
Прибувши до місця призначення, брати вирушили на Вечірню з Літургією Василія Великого. Богослужіння відбувалися в реколекційному центрі імені митр. Андрея Шептицького, усередині якого знаходиться каплиця Покрови Пресвятої Богородиці. Після богослужіння семінаристи з отцем вирушили на екскурсію до монастиря на скелі в Старому Орхеї. Там мали можливість бути і спілкуватись з монахом, який живе в скалі. По завершенні обіду брати готували каплицю до винесення Плащаниці. У п’ятницю зранку до братів приєднався отець сотрудник о. Ігор Плєвский, з яким молились усі страсні богослужіння. Згодом о. Ігор розповів про свої служіння: працю з залежними на алкоголізм, наркоманію та з дітьми безхатченками, показав місце своєї соціальної праці. Семінаристи мали можливість провести вечір з матір’ю семінариста Дрогобицької духовної семінарії брата Євгена, який трагічно загинув. Усі богослужіння в Страсну cуботу та неділю Пасхи відбувалися у римо-католицькій катедрі Божественного Провидіння. Зі світлим празником Воскресіння брати привітали місцевого єпископа та очільника катедри владику Антоніо Коша, а також посольство України в Молдові. Усі богослужіння під час перебування на місіях брати супроводжували співом та служінням біля престолу. Також семінаристи допомагали о. Роману в прибиранні та підготуванні до Пасхальних свят. Крім цього, брати привітали парафіян і подарували їм релігійну літературу, яку привезли зі семінарії. Семінаристи висловлюють щиру подяку о. Роману Поправці та о. Ігорю Плєвському за їхню турботу та піклування. Брати вдячні ректорату семінарії та духівникові Братства Введення в храм Пресвятої Богородиці владиці Григорію (Комару) за можливість відвідати спільноту УГКЦ у Молдові. Див.фоторепортаж:
|