Translate into...
Newsletter
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- 09/07 Дрогобицька духовна семінарія має нових першокурсників
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Семінаристи на Пасхальних місіях в м. Рожище [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Monday, 14 May 2018 14:20 | |||
По прибутті до місця призначення братів зустріли о. Сергій зі своєю сім'єю. Перепочивши з дороги брати попрямували на вечірнє богослужіння Утрені Страстей ГНІХ. Наступного дня, у Страсну п'ятницю зранку, була звершена Вечірня з винесенням Плащаниці, у якій брали участь багато парафіян. Після богослужіння брати чергували біля Плащаниці, прибирали в храмі та на території. З ініціативи отця Сергія та завдяки парафіянину п. Петру на подвір'ї церкви постала копія Гробу Господнього з встановленою в середині Плащаницею і Пасхальне яйце, у центрі якого є ікона Воскреслого Христа, а також фотографії з життя парафії. Священик активно використовує сучасні технології для душпастирських цілей, а тому парафія активно розвивається. На празник Світлого Христового Воскресіння богослужіння розпочалися о другій годині ночі. Увечері була відслужена Великодня Вечірня, після чого відбулися гаївки, у якій брали участь діти парафії. У Світлий понеділок брати вирушили додому. Семінаристи висловлюють подяку Господу Богу, Його Пречистій Матері та всім святим. Брати вдячні владиці Григорію, духівнику Братства "Введення в храм Пресвятої Богородиці, ректорату семінарії за можливість побувати на місіях. Семінаристи особливо дякують отцю Сергію, їмості Христині та їхнім дітям за спільне проведення Великодніх свят. Див.фоторепортаж:
|