Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Дрогобицькі семінаристи у Кривому Розі [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Tuesday, 15 May 2018 16:14 | |||
У Страсний четвер брати прибирали на парафії св. Миколая. Опісля на парафії свв. Володимира і Ольги семінаристи супроводжували співом Страсну утреню, а в Страсну п'ятницю - Вечірню з виставленням Плащаниці. У Страсну суботу брати на парафії свв. Ольги і Володимира супроводжували співом Утреню, а в каплиці - Божественну Літургію. У цей же день о. Іван з братами відвідали плащаницю на парафії Пресвятої Трійці, де адміністратором є о. Ігор Дмитришин. О третій ночі на парафії свв. Володимира і Ольги розпочалось Пасхальна Утреня та Божественна Літургія з освяченням пасок, а о шостій ранку - на парафії св. Миколая. Також з о. Іваном браття були присутні на міжконфесійному віче. У Світлий понеділок по завершенні Божественної Літургії семінаристи брали участь у Великодніх гаївках, організованих скаутською організацією "Пласт". У Світлий вівторок о. Іван з братами відвідали Криворізький центр підтримки АТО. У Світлу середу брати допомагали на парафії св. Миколая, а саме у розбиранні старого будинку, що знаходиться на території каплиці, та прибиранні території навколо храму. Семінаристи повернулися додому з новими силами, щоб розділити радість Воскресіння Христового з рідними. Брати висловлюють щиру подяку Братству «Введення в храм Пресвятої Богородиці» та ректорату семінарії за надану можливість послужити на східних теренах. Див.фоторепортаж:
|