Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдво у Токмаку [ФОТО] |
Friday, 25 January 2019 10:00 | |||
Різдво 2019 року семінаристи Василь Салій (6 курс) і Олексій Стадник (4 курс) провели на місійних теренах нашої Церкви, а саме у містечку Токмак Запорізької області, що входить до Донецького екзархату УГКЦ. Тут вже не перший рік успішно провадить своє служіння випускник Дрогобицької духовної семінарії о. Тарас Буричко. Парафія св. апп. Петра і Павла діє у місті з 2010 року. У 2014 році громаду греко-католиків очолив о. Тарас. З його приходом невеличка парафія розпочала стрімко розвиватись. Було зведено величний храм у міському парку, а сьогодні триває будівництво катехитичного центру. На парафії постійно ведеться катехизація дітей та дорослих, діє спільнота «Матері в молитві». Отець активно співпрацює з громадськими і молодіжними організаціями міста. Разом з парафіянами о. Тарас регулярно відвідує місцеві сиротинці, будинок пристарілих. Див. фоторепортаж:
|