Translate into...
Newsletter
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Most Read
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Різдвяна коляда у м. Приморськ [ФОТО] |
![]() |
![]() |
![]() |
Thursday, 31 January 2019 13:56 | |||
Брати допомагали отцю підготуватися до величного празника Різдва Христового. Впродовж місій брати поєднували приємне з корисним, будучи залучені до активної праці та відпочинку. Брати супроводжували співом усі різдвяні богослужіння, а також взяли участь у коляді. 6 січня, зранку, о 9:00 було звершено Божественну Літургію Йоана Золотоустого, як це приписував устав, а також о 20:00 було відслужено Велике повечір’я з Литією. Опісля відбулося святкове мирування. 7 січня, в день Різдва Христового, о 9:00 було відслужено Божественну Літургію. Наступного дня, на празник Собору Пресвятої Богородиці, після Святкової Літургії отець з братами вирушили звіщати радісну звістку Христового Різдва до місцевих парафіян. У третій день Різдвяних свят, коли Церква вшановує пам’ять святого первомученика архидиякона Стефана, після Літургії о. Юрій відвіз братів у районний Приморський музей, де брати науково збагатились. Наступного дня семінаристи вирушили до своїх рідних домівок, несучи радість Христового Різдва на Львівщину. Брати висловлюють щиру вдячність ректорату семінарії та духівнику Братства «Введення в храм Пресвятої Богородиці» владиці Григорію (Комару) за сприяння в місійній поїздці. Див.фоторепортаж:
|