... Пасхальні місії у м. Запоріжжі
header-dds1
header-dds2
header-dds3

ВСТУПНА КАМПАНІЯ

Дрогобицька духовна семінарія
оголошує про набір студентів
на 2020-2026 
навчальні роки

Photo Gallery

жертводавцям

Допомогти у вихованні майбутніх священиків

Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Translate into...

LAST COMMENTED

Articles archive

< April 2010 >
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 24 25
26 27 28 29 30    

Visits

 Погода в Україні
 
Пасхальні місії у м. Запоріжжі PDF Print E-mail
Friday, 23 April 2010 16:01
У 2010 р. брати Андрій Марчук та Андрій Василиків провели пасхальні місії в м. Запоріжжі. В цьому місті діє греко-католицька парафія Собору Архистратига Михаїла. Греко-католицькою громадою м. Запоріжжя опікуються протопресвітер Андрій Бухвак та сотрудник о. Мирослав. Громада налічує близько 60 чоловік. Незважаючи на те, що на даний час громада немає храму, жителі міста кожного дня стараються приходити на богослужіння до монастиря сестер Василіанок. В монастирі на даний час знаходяться три сестри: сестра Вероніка - настоятелька монастиря, сестра Емануїла та сестра Юліана. В монастирі діє недільна школа, де сестри навчають дітей різного віку катехизму та готують до першого Св. Причастя. 
Браття також мали змогу відвідати с. Матвіївка, де немає на даний час священика, і це є причиною того, що громада розпадається. На празник Благовіщення громаду відвідав Правлячий Архієрей Донецько-Харківський Владика Степан (Меньок), де на проповіді звернувся до громади, що незважаючи на різні перешкоди та труднощі треба посилено просити Бога, щоб Він укріпляв кожного дня нашу віру, а семінаристів закликав їхати на місійні території, де люди кожного дня чекають допомоги.
Поїздка стала для семінаристів дуже повчальною. Вони мали змогу поспілкуватися з різними людьми. Браття приємно вражені рівнем духовної культури та відкритістю вірних УГКЦ, котрі проживають на цих землях. Водночас вони зауважили, що дається взнаки брак священнослужителів, що не дозволяє організувати там належну пастирську опіку.
Браття щиро вдячні ректорату та Братству «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» за чудову можливість допомогти вірним УГКЦ, котрі проживають на східних теренах України.