РОЗДІЛИ САЙТУ
Перекласти на...
Нові матеріали
- 17/07 Роман Ковівчак, «Заповідь любові до ворогів (Мт 5,43-48 і Лк 6,27-35). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Андрій Кобільник, рецензент – о. ліц. Андрій Нискогуз)
- 16/07 Звернення з приводу мобілізації священнослужителів
- 14/07 Святоволодимирове християнське коріння української державності
- 12/07 Андрій Капустинський, «Антикантівська полеміка в "Теодицеї" бл. Антоніо Розміні» (науковий керівник – о. д-р. Богдан Завідняк, рецензент – о. ліц. Іван Гаваньо)
- 10/07 Моральна оцінка науково-технічного прогресу
Найпопулярніше
- Дмитро Білий, «Господня молитва (Мт 6,9-13; Лк 11,1-4). Лінгвістично-екзегетичне дослідження» (науковий керівник – о. ліц. Ростислав Приріз, рецензент – о.ліц. Андрій Нискогуз)
- Там, де замовкає наука
- Філософія – провідниця до богослов’я
- Дмитро Голик «Дівицтво і материнство Пресвятої Богородиці за книгою американського професора-богослова Бранта Пітра "Ісус Христос та єврейські коріння Діви Марії: Розкриття образу Матері Месії"» (наук. кер. – о. ліц. Іван Гаваньо, рец. – о. В.Тухлян)
- Микола Цмоканич, «Проблематика ґендерної ідеології у творчості Ґабріели Кубі», (науковий керівник – о. ліц. Тарас Коберинко, рецензент – ліц. Василь Салій)
- Моральна оцінка науково-технічного прогресу
- Релігія та наука: чи існує конфлікт?
Пасхальні місії у м. Запоріжжі |
![]() |
![]() |
![]() |
П'ятниця, 23 квітня 2010 16:01 | |||
![]() Браття також мали змогу відвідати с. Матвіївка, де немає на даний час священика, і це є причиною того, що громада розпадається. На празник Благовіщення громаду відвідав Правлячий Архієрей Донецько-Харківський Владика Степан (Меньок), де на проповіді звернувся до громади, що незважаючи на різні перешкоди та труднощі треба посилено просити Бога, щоб Він укріпляв кожного дня нашу віру, а семінаристів закликав їхати на місійні території, де люди кожного дня чекають допомоги. Поїздка стала для семінаристів дуже повчальною. Вони мали змогу поспілкуватися з різними людьми. Браття приємно вражені рівнем духовної культури та відкритістю вірних УГКЦ, котрі проживають на цих землях. Водночас вони зауважили, що дається взнаки брак священнослужителів, що не дозволяє організувати там належну пастирську опіку. Браття щиро вдячні ректорату та Братству «Введення в Храм Пресвятої Богородиці» за чудову можливість допомогти вірним УГКЦ, котрі проживають на східних теренах України.
|